Witamy w Akademii Vide.

Metody pracy ze stresem w praktyce.
Oferta

Metody pracy ze stresem w praktyce.

Kolejnymy z cyklu warsztatów skierowanych do studentów ostatnich lat psychologii i psychologów zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy w obszarze praktyki psychologicznej oraz rozbudowaniem swojego warsztatu o praktyczne umiejętności pracy z klientem.

Celem warsztatu jest zapoznanie się z technikami pracy ze stresem, który jest coraz częstszym problemem naszych klientów. Umiejętność profesjonalnej i przemyślanej pracy z nadmiernym napięciem jest zarówno dbałością o aktualne samopoczucie klienta, jak i prewencją rozwoju poważniejszych zaburzeń.

Warsztat będzie realizowany w małych grupach i skupiony na ćwiczeniu prezentowanych metod pracy.

Plan warsztatu obejmuje:

- krótkie przypomnienie zagadnień związanych z fizjologią stresu

- diagnozowanie problemów związanych ze stresem

- nieadaptacyjne strategie radzenia sobie ze stresem

- wybrane techniki w radzeniu sobie ze stresem - m. in. techniki zarządzania sobą w czasie, prewencja sytuacji stresowych, higiena snu i rola odpoczynku

- techniki relaksacyjne i mindfulness

Metody pracy warsztatowej: wykład, prezentacja multimedialna, opisy przypadków, dyskusja, praca grupowa, ćwiczenia symulacyjne.

Warsztat prowadzi Anna Szajkowska - psycholog posiadający doświadczenie zawodowe w różnych obszarach pracy psychologicznej (psychoterapia, praca środowiskowa z osobami ze spektrum autyzmu, interwencja kryzysowa, staże na oddziałach psychiatrycznych). Współzałożycielka fundacji Instytut Rozwoju Terapii Autyzmu, psychoterapeutka i kierownik stażu dla psychologów w Centrum Psychoterapii Vide.

Koszty szkolenia: 299 złotych brutto (przy udziale we wszystkich 4 modułach cena promocyjna 250 złotych brutto za jeden moduł)

Termin szkolenia: 07.08.2016 godz. 9.00-18.00 (w tym 45 min. przerwy obiadowej)

Zrób pierwszy krok aby poprawić jakość swojego życia.

UMÓW KONSULTACJĘ

To łatwe! Zacznij teraz!

Zamów telefonicznie 884 921 921