Witamy w Akademii Vide.

Kontakt i kontrakt terapeutyczny w praktyce.
Oferta

Kontakt i kontrakt terapeutyczny w praktyce.

Kolejny z cyklu warsztatów skierowanych do studentów ostatnich lat psychologii i psychologów zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy w obszarze praktyki psychologicznej oraz rozbudowaniem swojego warsztatu o praktyczne umiejętności pracy z klientem.

Celem warsztatu jest zdobycie i przećwiczenie podstawowych narzędzi budowania skutecznego sojuszu terapeutycznego z klientem, który jest niezbędnym elementem każdej relacji terapeutycznej.

Warsztat będzie realizowany w małych grupach i skupiony na ćwiczeniu prezentowanych metod budowania kontaktu z klientem.

Plan warsztatu obejmuje:

- specyfikę kontaktu terapeutycznego w poradnictwie

- podstawowe narzędzia budowania kontaktu

- konstruowanie kontraktu w pracy psychologicznej

- praktyczne zagadnienia związane z etyką udzielania pomocy psychologicznej

Metody pracy warsztatowej: wykład, prezentacja multimedialna, opisy przypadków, dyskusja, praca grupowa, ćwiczenia symulacyjne.

Warsztat prowadzi Anna Szajkowska - psycholog i psychoterapeuta posiadający doświadczenie zawodowe w różnych obszarach pracy psychologicznej (psychoterapia, praca środowiskowa z osobami ze spektrum autyzmu, interwencja kryzysowa, staże na oddziałach psychiatrycznych). Współzałożycielka fundacji Instytut Rozwoju Terapii Autyzmu, psychoterapeutka i kierownik stażu dla psychologów w Centrum Psychoterapii Vide.

Koszty szkolenia: 299 złotych brutto (przy udziale we wszystkich 4 modułach cena promocyjna 250 złotych brutto za jeden moduł)

Termin szkolenia: 24.07.2016 godz. 9.00-18.00 (w tym 45 min. przerwy obiadowej)

 

Zrób pierwszy krok aby poprawić jakość swojego życia.

UMÓW KONSULTACJĘ

To łatwe! Zacznij teraz!

Zamów telefonicznie 884 921 921